MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 24 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2017-11-29 Szkolenie Erasmus+

28 listopada 2017 w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyło się seminarium dotyczące możliwości dofinansowania zagranicznych wyjazdów edukacyjnych dla kadry edukacji dorosłych w ramach programów Erasmus+ Edukacja dorosłych i PO WER Edukacja dorosłych. Wydarzenie organizowała Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus+. W seminarium uczestniczył dyrektor Ośrodka Kultury Piotr Łaga.

Sektor Edukacji dorosłych w ramach Programu Erasmus+ obejmuje zasadniczo dwie akcje.

Akcja 1. Mobilność edukacyjna, Mobilność kadry edukacji dorosłych - Akcja umożliwia organizacjom działającym w obszarze niezawodowej edukacji dorosłych realizację projektów, których celem jest poprawa kompetencji kadry potrzebnych do wspierania uczenia się osób dorosłych (dorosłych słuchaczy) i rozwój współpracy międzynarodowej w tym obszarze, dzięki czemu organizacja ma podnieść jakość swoich usług edukacyjnych. Realizacji tych celów służą zagraniczne wyjazdy edukacyjne kadry, zwane mobilnościami.

Akcja 2. Współpraca na rzecz innowacji i dobrych praktyk, Partnerstwa strategiczne na rzecz edukacji dorosłych - Akcja umożliwia organizacjom działającym w obszarze niezawodowej edukacji dorosłych realizację międzynarodowych projektów z udziałem zagranicznych partnerów.

Udział w takich spotkaniach to nie tylko nowa wiedza, ale też możliwość dzielenia się doświadczeniami, przedyskutowania nowych pomysłów. Po zakończeniu seminarium, organizatorzy zafundowali uczestnikom wizytę w Centrum Nauki Kopernik.


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk