MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 26 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2008-02-20 Konkurs Plastyczny "112 w trudnej sprawie - nie używaj przy zabawie"

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej już po raz X organizuje Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pod hasłem „ 112 w trudnej sprawie – nie używaj przy zabawie”.

Włączając się w organizację serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie dzieci i młodzież szkół podstawowych, gimnazjów ( w wieku od 6 do 16 lat ) oraz uczniów szkół specjalnych, wychowanków świetlic terapeutycznych i ośrodków terapii zajęciowej.

Pięć najlepszych prac z gminy w każdej z 4 grup weźmie udział w eliminacjach powiatowych. Najlepsze prace z powiatu przejdą do kolejnego etapu konkursu - eliminacji wojewódzkich, których rozstrzygnięcie przewidywane jest w kwietniu 2008 roku.

Wykonane prace należy dostarczyć do biura Ośrodka Kultury w Pelplinie ul. Kościuszki 2A do 25 lutego 2008 r., gdzie zostaną ocenione przez powołaną w tym celu komisję.
 

Bardzo ważne!, aby każda wykonana praca była opisana według wzoru załączonego w regulaminie konkursu. Prace zawierające niepełne dane, wykonane na innym formacie i inną techniką niż przewiduje regulamin konkursu, a także przesłane po wyznaczonym terminie oraz poza eliminacjami gminnymi nie będą brane pod uwagę przez jury konkursu.

W załączeniu regulamin konkursu.Pliki do ściągnięcia
(135 kB)

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk