MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 26 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2008-02-20 Wielka Gala Malowania Jaja

Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie wraz z Miejską Biblioteką Publiczną zaprasza do udziału w „Wielkiej Gali Malowania Jaja”. Gala odbędzie się 13 marca 2008 (czwartek) roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pelplinie przy ulicy Sambora 5. Początek o godz. 15.00.

 Celem „Gali Malowania Jaja” jest kultywowanie tradycji przygotowywania pisanek, kraszanek oraz innych regionalnych zwyczajów. „Gala” polegać będzie na przeprowadzeniu warsztatów, podczas których w określonych grupach wiekowych pracować będą uczniowie oraz inne chętne osoby pod kierunkiem instruktorów-opiekunów. Przewidujemy około 10 grup roboczych, które będą wykonywać prace w różnej technice.

W związku z powyższym prosimy o zgłoszenie udziału w „Gali Malowania Jaja”. Zgłoszenie należy kierować do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie na załączonej „Karcie uczestnictwa” w terminie do 10 marca 2008 do godz. 15.00

Organizatorzy zapewniają wszelkie niezbędne materiały, opiekę i pomoc. Ponadto zapraszamy wszystkich chętnych do przygotowywania podczas „Gali” palm wielkanocnych. W tym przypadku jednak prosimy o samodzielne przygotowanie potrzebnych materiałów.

 

 Pliki do ściągnięcia
Karta uczestnictwa (23 kB)

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk