MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 26 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2020-05-05 Informacja dot. działalności Ośrodka Kultury

W związku z ogłoszoną przez rząd RP możliwością ponownego otwarcia niektórych instytucji kultury w stanie epidemii COVID-19 oraz zarządzeniem nr 69/2020 Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin z dnia 4 maja 2020 r. dot. wznowienia działalności w Miejskim Ośrodku Kultury informujemy:

  • Do wznowienia działalności zajęć edukacji kulturalnej i innej aktywności w Ośrodku Kultury w Pelplinie niezbędne są uzgodnienia z Państwową Stacją Sanitarno -Epidemiologiczną w Tczewie.

  • Na dzień 5 maja 2020 Sanepid nie dysponuje wytycznymi dot. wznowienia działalności w obszarze prowadzenia zajęć edukacji kulturalnej (zajęć artystycznych) w ośrodkach kultury, stąd nie można dokonać stosownych uzgodnień (informacja uzyskana telefonicznie).

  • W związku z powyższym zajęcia, warsztaty, zostaną wznowione po stosownych uzgodnieniach z Sanepidem, o czym niezwłocznie poinformujemy.

  • Od tego tygodnia prowadzone będą zajęcia wokalne w systemie online, w zapisanych grupach.

  • Muzycy Orkiestry Dętej i innych zespołów mogą korzystać z sali prób indywidualnie, po wcześniejszym ustaleniu terminu z kadrą Ośrodka Kultury.

  • Inne spotkania, próby, aktywności grup, zespołów, mogą być realizowane po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i warunków z kadrą Ośrodka Kultury.

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk