MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2020-09-24 Otrzymaliśmy dotację z Fundacji PZU na realizację projektu pn. "Klub młodzieżowy w Pelplinie"

Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie otrzymał dotację z Fundacji PZU w wys. 33 tys. zł na realizację projektu pod nazwą „Klub młodzieżowy w Pelplinie”. Mamy nadzieję, że razem z nami cieszy się Młodzież!

Już jutro, w piątek 25 września 2020 r. godz. 17.00 zapraszamy młodych do Ośrodka Kultury w Pelplinie na spotkanie organizacyjne. Chcemy w luźniej formie porozmawiać o wizji działalności takiego klubu, o oczekiwaniach młodzieży, itp. Klub ma być miejscem, w którym młodzież będzie mogła spotkać się, porozmawiać, realizować swoje pomysły, itd.

Celem projektu dofinansowanego z Fundacji PZU jest integracja, edukacja kulturalna i społeczna oraz pomoc w wychowaniu młodzieży w Gminie Pelplin. W pierwszym etapie projektu chcielibyśmy skupić działania na tworzeniu społeczności młodych wokół idei klubu młodzieżowego.

Pomysł utworzenia klubu młodzieżowego w Pelplinie powstał już kilka lat temu, ale nie było zbytnio czasu na konkretne działania. Odwołane imprezy i inne wydarzenia z powodu Covid19, pozwoliły dyrektorowi MOK zająć się sprawą i napisać wniosek do Fundacji PZU (czasami są dobre strony takiej sytuacji )

W pierwszych miesiącach projektu planujemy organizację cyklicznych spotkań młodzieży, w tym z osobami, które będą inspirowały do działania i będą pomocne w tworzeniu stałej działalności klubu.

Mamy nadzieję, że nowe dzieło uda się dobrze rozwinąć i klub będzie miejscem twórczej aktywności młodych z Pelplina.

 

 

Dofinansowano ze środków Fundacji PZU


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk