MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2020-12-16 "Najpiękniejszym darem miłości jest obecność" - koncert online

We wtorek 15 grudnia 2020, godz. 19.00 zapraszamy na spektakl online pt. "Najpiękniejszym darem miłości jest obecność". Tego dnia przypada 27.rocznica śmierci Patrona Festiwalu, Ks. Janusza St. Pasierba.

Spektakl zostanie przygotowany w Miejskim Ośrodku Kultury pod kierunkiem Bogdana Wiśniewskiego. Link do transmisji zamieszczony zostanie na tej stronie i na fanpage'u Ośrodka Kultury na Facebooku we wtorek 15 grudnia. Dopiero wówczas całość spektaklu będzie zmontowana z nagrań zaplanowanych na niedzielę i poniedziałek (gotowe nagranie zostanie zamieszczone na kanale YouTube Ośrodka Kultury, a link udostepniony).

XXV Pomorski Festiwal Poetycki im. Ks. Janusza St. Pasierba - ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa Covid 19 - nie odbył się. Nie było konkursów w pięciu kategoriach, nie było spotkania z poetą, nie było wystawy, nie było koncertu muzycznego, nie było gości specjalnych (zespoły "Piramidy" i "Wielkie nieba"), nie było nagród i dyplomów, nie było warsztatów w tradycyjnej formie, nie było spotkania młodych ludzi zajętych pięknem sztuki... , ale odbędzie się spektakl online, na który serdeczie zapraszamy!

Zarezerwujcie sobie ten termin! Bądźcie obecni!

LINK DO TRANSMISJI

 

 

 

;

 


Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk