MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 21 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2021-09-16 Informacja dot. zamknięcia dróg w Pelplinie w dniach 18-19 września 2021 roku w związku z organizacją Dożynek Wojewódzkich i Jarmarku Cysterskiego

W sobotę 18 września

W godz. 6.00-23.00 zamknięty będzie odcinek drogi gminnej nr 230 od ronda Józefa Przygodzińskiego (małe rondo przy Urzędzie Gminy) i dalej ul. Mestwina, Plac Mariacki, Plac Tumski (do wysokości skrzyżowania z Placem Wolności). Wzdłuż katedry rozstawione będą stoiska.

Pelplińskie Centrum Sportu jako główny organizator Biegu Cysterskiego 2021 informuje, że w dniu 18 września 2021 roku w godzinach 9:45 – 10:45 nastąpi czasowe zamknięcie dróg na terenie Pelplina zgodnie z przebiegiem trasy Biegu dostępnym na stronie https://www.facebook.com/pcspelplin

 

Dojazd z wieńcami dożynkowymi

Po godz. 9.00 samochody z wieńcami prosimy o dojazd z kierunku miasta (ul. Sambora, Mickiewicza, Kościuszki). Samochody zostaną przepuszczone przez bramkę na ul. Mestwina. Za bramką na ul. Mestwina należy wypakować wieniec i dalej zanieść na plac przed katedrą i Collegium Marianum. Natomiast samochodem należy zakręcić przy Seminarium i wyjechać poza teren imprezy i zaparkować na wybranym parkingu w mieście.

Odbiór wieńców w taki sam sposób. Wieńce należy przenieść na ul. Mestwina i zapakować do samochodu.

 

Dojazd na Mszę św. dożynkową

Wszystkich dojeżdżających na Mszę św. w katedrze na godz. 15.00 prosimy o pozostawienie samochodów na parkingach dostępnych w mieście. Nie ma możliwości dojazdu bezpośrednio na teren przy katedrze.

 

W niedzielę 19 września

W godz. 7.00-21.00 zamknięty będzie odcinek drogi gminnej nr 230 od ronda Józefa Przygodzińskiego (małe rondo przy Urzędzie Gminy) i dalej ul. Mestwina, Plac Mariacki, Plac Tumski (do wysokości skrzyżowania z Placem Wolności).

Od godz. 12.45. zamknięta będzie część ul. Wybickiego (przy Policji, od skrzyżowania z ul. Kopernika do ul. Mickiewicza), gdzie będzie zbiórka do przemarszu korowodu średniowiecznego.

W godz. 13.00-13.30 odbędzie się przemarsz średniowiecznego korowodu ulicami Pelplina na odcinku od ul. Wybickiego (początek na wysokości komisariatu Policji) przez ul. Mickiewicza, Plac Grunwaldzki, ul. Mestwina, do Placu Mariackiego (plac przy katedrze).Pliki do ściągnięcia
Mapa – zamknięte odcinki drogi w dniach 18-19 września 2021 (3,444 kB)
Mapa – miejsca parkingowe w Pelplinie (3,095 kB)

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk