MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2008-11-13 Szukamy wolontariuszy na XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 Już 11 stycznia 2009 roku odbędzie się kolejny Finał WOŚP. Tym razem ideą przewodnią jest pomoc we wczesnym wykrywaniu nowotworów u dzieci.
Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie – organizator Finału WOŚP na terenie naszej gminy, szuka wolontariuszy do kwestowania w Pelplinie oraz niektórych wioskach naszej gminy. Aby zostać wolontariuszem WOŚP, wystarczy zgłosić się do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie, ul. Kościuszki 2 A i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na zgłoszenia czekamy do końca listopada 2008. Czekamy na wszystkich, którym nie jest obojętny los chorych dzieci.
 
W godzinach popołudniowych i wieczornych, w niedzielę 11 stycznia odbędzie się koncert w plenerze, w centrum miasta. Podobnie jak w roku ubiegłym wystąpią zespoły rockowe. Zobaczymy też pokaz tańca nowoczesnego. Wychodząc z domów proszę pamiętać o zabraniu portfeli. W przerwach pomiędzy występami muzyków odbywać się będzie aukcja. Liczymy na hojność naszych mieszkańców. W ubiegłym roku podczas kwesty i aukcji zebraliśmy w Pelplinie rekordową kwotę 5221,65 zł.
 
Tel. 058 5361452; 605 477 499
e-mail: mok@pelplin.pl
 

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk