MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 27 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2009-01-31 Ferie zimowe z Ośrodkiem Kultury.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY.

Pierwsze dni ferii zimowych z Miejskim Ośrodkiem Kultury już za nami. Mimo, iż zimy za oknem nie widać, uczestnicy naszych zimowych akcji nie narzekają na nudę. Wczoraj, 2 lutego instruktorzy przeprowadzili zajęcia dla dzieci i młodzieży z Międzyłęża. Oprócz gier, zabaw zespołowych i konkursów, odbył się krótki kurs tańca nowoczesnego, który poprowadził Oskar Jaśniewski. Radości było co nie miara. Wszyscy obecni, którzy brali udział w konkursach otrzymali w nagrodę słodycze. W programie była też krótka przerwa na drugie śniadanie, podczas którego wszystkich poczęstowaliśmy słodkimi bułeczkami.
W ramach dzisiejszego programu ferii, odbyły się zajęcia świetlicowe w Bielawkach oraz wyjazd na basen do Starogardu Gdańskiego. Ci, którzy pojechali z nami na kąpielisko nie mają czego żałować- znakomita zabawa towarzyszyła nam przez cały czas wodnej rekreacji. Kolejne wyjazdy na basen już 6.02 i 9.02 o godz. 9.15. Koszt wyjazdu – 6 zł. Są jeszcze wolne miejsca. ZAPRASZAMY!!!
Podczas zajęć w Bielawkach także towarzyszyło nam mnóstwo radości. Dzieci i młodzież bawiły się rewelacyjnie. Konkursy muzyczne, plastyczne, konkurencje sportowe to tylko niektóre z zabaw przygotowanych przez instruktorów Ośrodka Kultury.
Mnóstwo niespodzianek czeka na tych, którzy wezmą udział w naszych akcjach. Zachęcamy do wspólnego udziału w zabawie oraz korzystania z oferty programowej przygotowanej dla Państwa przez Miejski Ośrodek Kultury. Więcej informacji na stronie internetowej w zakładce „AKTUALNOŚCI” lub w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 2a w Pelplinie, tel. (058) 536-14-52.
 
 

Międzyłęż
 

Międzyłęż
 

Międzyłęż
 

Międzyłęż
 

Bielawki
 

Bielawki
 

Bielawki
 

Bielawki
 

Bielawki

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk