MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 22 września 2019 r.
Aktualności

Powrót

2009-07-13 Zabawa w Pomyjach i Małych Walichnowach
W minioną sobotę odbyły się festyny wiejskie w Pomyjach oraz w Małych Walichnowach. Obie imprezy bardzo udane. Dopisała pogoda oraz radosna atmosfera, którą wprowadzili mieszkańcy poszczególnych wsi. W Małych Walichnowach impreza odbyła się z wielką pompą. Zabawy i konkursy poprowadził pan Wiesław Jabłoński, który rozbawił i zachęcił do zabawy nie tylko najmłodszych uczestników festynu, ale również dorosłych. Po kilku godzinach zabaw i konkursów rozpoczęła się zabawa taneczna. W Małych Walichnowach do tańca przygrywał zespół muzyczny "Pogoda". Z kolei w Pomyjach, zabawa odbyła się w kameralnej, ale bardzo sympatycznbej atmosferze. Liczne konkursy, gry i zabawy poprowadził pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury, pan Wiesław Świtała. Oprawę muzyczną zapewnił pan Józef Mokwiński. Mieszkańcy Pomyj bawili się do późnych godzin nocnych.
Głównym organizatorem festynów było Sołectwo Małe Walichnowy oraz Sołectwo Pomyje.  przy wspólpracy Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie.

Za tydzień festyny w Rajkowach Ornasowie oraz w Rożentalu. Więcej informacji na ten temat w zakładce "ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ KULTURALNYCH".

Serdecznie zapraszamy!

Archiwum

Polityka prywatności MOK Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
Świetlica w Lignowach Szlacheckich
Kalendarz imprez
Newsletter
facebook
Karta Dużej Rodziny
Radio Głos
TV Pelplin
Program
Patriotyzm jutra
Program
Erasmus +
Kociewie
Miejska Biblioteka Publiczna
Eurodesk
BIP