MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 18 maja 2022 r.
Aktualności

Powrót

2009-10-02 Happy Hippo Talent Show w Pelplinie. Zapraszamy na casting!
Zapraszamy do wzięcia udziału w ogólnopolskiej kampanii Happy Hippo Talent Show ,,Gwiazdą Pragnę Być”. W 100 miastach w Polsce i tylko w 100 Domach Kultury, w tym  w Pelplinie, w miesiącu październiku odbędą się castingi dzieci w wieku 3 - 10 lat. Organizatorzy poszukują dwóch dziewczynek i dwóch chłopców.
Kampania jest zupełnie darmowa tzn. rodzice nie ponoszą jakichkolwiek kosztów związanych z udziałem dziecka w castingu. Sponsorem kampanii jest firma Ferrero, producent Kinder Niespodzianki.
Casting odbędzie się w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie, ul. Kościuszki 2A, we wtorek 13 października 2009 roku w godz. 9.00 – 17.00.
 

Zasady udziału w castingu

Podczas castnigu dziecko śpiewa jedną piosenką, z trzech możliwych do wyboru. Piosenki: Gwiazdą pragnę być, Spełniają się marzenia i Niech nas świat zobaczy, dostępne są na stronie internetowej http://www.gwiazdapragnebyc.pl Na tej stronie można pobrać wybraną piosenkę w wersji oryginalnej i karaoke oraz tekst piosenki. Do występu należy się przygotować.

Udział dziecka w castingu proszę zgłosić telefonicznie lub osobiście do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie. Przy zgłoszeniu rodzice lub prawni opiekunowie informowani są o godzinie występu dziecka.
Rodzice lub prawni opiekunowie dziecka podpisują: zgodę dziecka na udział w castnigu, akceptację regulaminu, który znajduje się na stronie www.gwiadapragnebyc.pl, wykorzystanie wizerunku dziecka zarejestrowanego w materiale audio-video.
 
Dziecko pod opieką osoby dorosłej przychodzi na casting do sali Ośrodka Kultury na wskazaną godzinę. Wybrana do wykonania piosenka będzie wyświetlana i odtwarzana w wersji karaoke (przez rzutnik multimedialny na ekranie i sprzęt nagłaśniający).
Wszystkie dzieci biorące udział w castingu są nagrywane, a ich dane zapisywane w specjalnej karcie zgłoszeniowej. Koordynator castingu wybiera 5 najlepszych jego zdaniem dzieci i podaje tę informację w karcie zgłoszeniowej do organizatora - Laboratorium Komunikacji Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
 
Koordynator projektu
 
Izabela Szweda
Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie
 

Archiwum

BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk