MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 23 maja 2019 r.
PROW 2014-2020

Powrót

2017-08-21 OGŁOSZENIE - zatrudnimy instruktorów edukacji kulturalnej

W związku z realizacją projektu pod nazwą „Organizacja edukacji kulturalnej i cyklu wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców terenów wiejskich gminy Pelplin związanych z lokalnym dziedzictwem oraz ochroną środowiska”, ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie poszukuje instruktorów i animatorów do prowadzenia zajęć/warsztatów edukacji kulturalnej dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych w wioskach gminy Pelplin: Rajkowy, Rudno, Miedzyłęż, Kulice, Lignowy Szlacheckie, Janiszewio.

Zajęcia prowadzone będą w świetlicach wiejskich w w/w miejscowościach, średnio 3 razy w miesiącu po 90 min, w okresie od września 2017 do końca czerwca 2018 roku (z wyłączeniem szkolnych ferii zimowych i przerw świątecznych). Zajęcia w godzinach popołudniowych i wieczornych. Zaplanowano m.in. warsztaty wokalne, teatralne, taneczne, plastyczne, fotograficzne, nauki gry na instrumentach oraz inne (w zależności od grupy, zainteresowań, potencjału uczestników). Program zajęć uwzględnia też edukację dot. ochrony środowiska.

Od kandydatów do prowadzenia zajęć/warsztatów wymagamy:

  • odpowiedniego przygotowania, kwalifikacji do prowadzenia zajęć edukacji kulturalnej
  • dyspozycyjności
  • dobrze widziany własny samochód i prawo jazdy w celu dojazdu na wioski w różnych godzinach
  • kreatywności
  • współpracy z kadrą projektu Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie

Planowane zatrudnienie na umowę zlecenie lub zlecanie zadania podmiotowi gospodarczemu (rozliczanie przez wystawienie faktur/rachunków). Stawka wynagrodzenia negocjowana będzie indywidulanie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w terminie do 29.08.2017 w celu rozmowy wstępnej i ewentualnego umówienia się na dalsze postępowanie, tel. 605 477 499; 789 240 990 lub kontakt mok@pelplin.pl

 

 Polityka prywatności MOK Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
Świetlica w Lignowach Szlacheckich
Kalendarz imprez
Newsletter
facebook
Karta Dużej Rodziny
Radio Głos
TV Pelplin
Program
Patriotyzm jutra
Program
Erasmus +
Kociewie
Miejska Biblioteka Publiczna
Eurodesk
BIP