MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 11 sierpnia 2022 r.
Program Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2019

Powrót

2019-07-31 Opracowaliśmy diagnozę

Z końcem lipca zakończone zostały prace na dokumentem „Diagnoza potrzeb kulturowych mieszkańców gminy Pelplin”, który powstał w ramach Programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019.

Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie od kwietnia tego roku realizuje projekt, którego przedmiotem jest przeprowadzenie diagnozy potrzeb kulturalnych mieszkańców gminy, a następnie zorganizowanie w oparciu o rezultaty takiej diagnozy, konkursu na inicjatywy lokalne. Małe projekty mają pobudzić lub wzmocnić społeczną aktywność kulturalną.

W ramach I etapu zadania zorganizowano szereg spotkań z mieszkańcami gminy. Spotkania odbywały w świetlicach wiejskich, szkołach i w Ośrodku Kultury w Pelplinie.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w dotychczasowe działania, wypełnili ankiety, przyszli na spotkania, zgłaszali swoje uwagi i pomysły. Ponadto analizie poddano dostępne dokumenty, strategie, dane historyczne dotyczące wydarzeń kulturalnych zorganizowanych w poprzednich latach. Wszystko posłużyło do opracowania diagnozy, w tym rekomendacji do dalszej działalności Ośrodka Kultury oraz formułowania oddolnych inicjatyw kulturalnych.

Pełny dokument „Diagnoza potrzeb kulturowych mieszkańców gminy Pelplin” znajduje się w pliku do pobrania poniżej. Zachęcamy do zapoznania się i współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

 

 Pliki do ściągnięcia
Diagnoza potrzeb kulturowych społeczności gminy Pelplin przeprowadzona w ramach programu Dom Kultury+ (1,498 kB)


BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
Kalendarz wydarzeń kulturalnych 2022
facebook
Newsletter
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk