MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 03 grudnia 2021 r.
Klub Młodzieżowy w Pelplinie

Powrót

2021-03-16 Zostań członkiem Klubu Młodzieżowego

Zachęcamy do wypełnienia deklaracji uczestnictwa w działaniach klubu młodzieżowego. Pozwoli to nam na zawiązanie pewnej stałej grupy „klubowiczów” i lepszą rozpoznawalność tej inicjatywy. Chcielibyśmy, aby formalni członkowie klubu młodzieżowego w Pelplinie wspólnie z dorosłą kadrą tworzyli program, planowali wspólne działania, uczestniczyli w tworzeniu nowego miejsca dla młodych.

Oferta klubu, czyli spotkania w realu czy online, wyjazdy, inne inicjatywy, pozostaną oczywiście otwarte dla wszystkich młodych z gminy Pelplin.

 

Aby wypełnić deklarację uczestnictwa w klubie, trzeba wiedzieć do czego „zapisuję się”. Dlatego poniżej kilka podstawowych informacji:

  • Klub młodzieżowy w Pelplinie to zarówno miejsce dla młodzieży – klub przy ul. Kościuszki 2a (w pomieszczeniach Ośrodka Kultury; obecnie w remoncie) oraz społeczność młodych osób z gminy Pelplin korzystających z inicjatyw przygotowanych przez kadrę klubu.
  • Modernizacja pomieszczeń na klub planowana jest do jesieni tego roku. Chcemy stworzyć miejsce, przestrzeń do spotkań, do przebywania razem, do nieformalnej edukacji i rekreacji, gdzie młodzi będą gospodarzami.
  • Obecną kadrę klubu tworzy zespół – pani Małgorzata Pokropska, nauczycielka Szkoły w Rajkowach, Piotr Łaga i Izabela Szweda z MOK oraz kilka innych osób współpracuje. Klub funkcjonuje w ramach działalności Ośrodka Kultury w Pelplinie.
  • Od jesieni ubiegłego roku, w ramach działalności klubu odbyło się kilka spotkań integracyjnych, spotkanie online z aktorem, warsztaty arteterapii i teatralne.

UWAGA!

Wypełnij deklarcję online Deklaracja uczestnictwa, a następnie prześlij na adres: mok@mok.pelplin.pl pisemną zgodę rodziców (skan dokumentu lub zdjęcie). Wzór zgody do pobrania poniżej.

 

Sfinansowano ze środków Fundacji PZU

;

 Pliki do ściągnięcia
Zgoda rodzica na udział w zajęciach Klubu Młodzieżowego w Pelplinie (69 kB)


BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk