MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 01 maja 2017 r.
Zapowiedzi wydarzeń kulturalnych

Powrót

2017-05-30 XXII Pomorski Festiwal Poetycki im. ks. Janusza St. Pasierba

Zapraszamy do udziału w XXII Pomorskim Festiwalu Poetyckim im. ks. Janusza Stanisława Pasierba, który odbędzie się w dniach 30-31 maja 2017 r.

Festiwal organizowany jest od 1996 r. przez Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Janusza St. Pasierba wchodzące w skład Zespołu szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie (od 2006 r. współorganizatorem jest Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie). Pomorski Festiwal Poetycki adresowany jest do młodych ludzi, w różnych kategoriach wiekowych: gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów. Do tej pory wzięło udział w nim wzięło ponad trzy i pół tysiąca uczestników. Celem Festiwalu jest nie tylko popularyzacja osoby i dorobku Janusza St. Pasierba, ale ponadto krzewienie kultury żywego słowa, uwrażliwienie na piękno literatury, kształtowanie postaw czynnego uczestnictwa w kulturze, wspieranie debiutów artystycznych, a także promocja twórców Pomorza.

Regulamin oraz karta zgłoszenia w załączeniu.

Termin zgłoszeń mija 25 kwietnia 2017 r. (zgłoszenia przesłane drogą pocztową) lub 30 kwietnia 2017 r. (zgłoszenia przesłane drogą mailową).Pliki do ściągnięcia
Karta zgłoszenia (41 kB)
Regulamin Festiwalu Pasierba (55 kB)

Archiwum

Pelplin - Miasto z duszą
Wojewódzkie Obchody 3 Maja
Kalendarz imprez
Świetlica w Lignowach Szlacheckich
Newsletter
facebook
Harmonogram zajęć 2016/2017
Karta Dużej Rodziny
Radio Głos
TV Pelplin
Program
Program
Patriotyzm jutra
Erasmus +
Kociewie
Miejska Biblioteka Publiczna
Eurodesk
BIP