MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 26 września 2017 r.
Zapowiedzi wydarzeń kulturalnych

Powrót

2017-11-03 Zaduszki muzyczne z Okudżawą

3 listopada 2017 r. o godz. 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbędzie się koncert „Najpiękniejszych pieśni i ballad Bułata Okudżawy” w wykonaniu Tomasza Imienowskiego z zespołem.

Bilety w cenie 10 zł / os. do nabycia w biurze Ośrodka Kultury w Pelplinie, ul. Kościuszki 2A lub bezpośrednio przed koncertem. 

 

Podczas koncertu wystąpi pochodzący z Pelplina Tomasz Imienowski...

Gitarzysta basowy, kompozytor. Z muzyką związany od dzieciństwa. Porusza się biegle we wszystkich stylach muzycznych, jednak najczęściej można go spotkać z formacjami bluesowymi i rockowymi. Obecnie na scenie pojawia się z zespołem Open Blues. Współpracuje również z: Janusz Niekrasz Band (solowy projekt basisty TSA) oraz Mrs Marshall oraz zespołem Piramidy.

Ceniony jest przede wszystkim za świetny „drive” i pracę sekcyjną. Pracował z największymi gwiazdami i instrumentalistami polskiego bluesa, rocka i jazzu ( m.in. muzycy zespołów TSA, Republika, Nocna Zmiana Bluesa) . Został zaproszony do gościnnego występu na rejestrowanym i wydanym w 2012 roku koncertowym DVD Wojtka Pilichowskiego. Wspólnie z kolegami ma na koncie kilka albumów, które zostały gorąco przyjęte w kraju i za granicą oraz winylowy (!) singiel, który Open Blues dzieli z amerykańskim gwiazdorem gitary Alvonem Johnsonem.

Zagrał kilkaset koncertów w całym kraju i za granicą ( Dania, Holandia, Francja, Łotwa, Chorwacja). Wystąpił na większości polskich festiwali bluesowych oraz w najlepszych polskich „blues knajpach”. Koncertował również w radiu i telewizji.

(źródło: rozmowazpiramidami.pl)


Archiwum

Oferta edukacji artystycznej 2017/2018
Pelplin - Miasto z duszą
Kalendarz imprez
Świetlica w Lignowach Szlacheckich
Newsletter
facebook
Harmonogram zajęć 2016/2017
Karta Dużej Rodziny
Radio Głos
TV Pelplin
Program
Program
Patriotyzm jutra
Erasmus +
Kociewie
Miejska Biblioteka Publiczna
Eurodesk
BIP