MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 11 grudnia 2017 r. Wyślij kartkę !"; ?>
Zapowiedzi wydarzeń kulturalnych

Powrót

2018-01-19 Koncert piosenek Anny Jantar i Ireny Jarockiej

„WYMYŚLIŁAM PEJZAŻ TEN...”

19 stycznia 2018 r. o godz. 19:00 odbędzie się koncert Barbary Brody – Malon. Podczas recitalu usłyszymy piosenki z repertuaru Anny Jantar i Ireny Jarockiej.

Bilety - 20 zł/os do nabycia w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie lub przez Internet.

Rezerwacja miejsc:

e-mail: mok@pelplin.pl oraz telefonicznie 58 536 14 52, 789 240 990

 

Czas trwania koncertu: 1h 15min.

Zespół w składzie:

  • Barbara Broda-Malon – wokal
  • Grzegorz Kasperczyk - piano,instrumenty klawiszowe
  • Sebastian Malon – skrzypce, skrzypce elektryczne
  • Michał Żymełka – instrumenty perkusyjne

 

Koncert ten,to muzyczna podróż wspomnień, w których główną rolę odgrywają dwie wyjątkowe kobiety: Bursztynowa Dziewczyna-Anna Jantar i Kobieta Motyl-Irena Jarocka. Niezwykle barwne,delikatne a zarazem silne,odważne i wierne sobie kobiety,które pokochały miliony. Ich twórczość zawsze była i będzie w pamięci każdej wrażliwej na piękno osoby. Filtrujemy te piosenki przez siebie i pragniemy zaprezentować je Państwu w nieco innych aranżacjach..bliskich Naszemu sercu.
Ogromnym zaszczytem dla Nas,jest Patronat Honorowy znakomitego kompozytora Pana Mariana Zacharewicza,autora wielkiego przeboju Ireny Jarockiej- „Wymyśliłam Cię”.
 
 
Barbara Broda-Malon - wokalistka,aktorka,certyfikowany pedagog wokalny,lektor Absolwentka Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Katowicach. Certyfikowany pedagog wokalny Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej "Natural Voice Perfection". Wykładowca Krakowskiego Instytutu Sztuki Wokalnej. Ekspert wokalny w programie muzycznym Super Dzieciak (2015 r.) w telewizji POLSAT. Laureatka 10-ciu Ogólnopolskich Nagród na najważniejszych festiwalach piosenki poetyckiej i aktorskiej. Oprócz wielu występów na prestiżowych koncertach i festiwalach, w swoim dorobku artystycznym ma także kilka ról teatralnych. Zasiada również w jury konkursów wokalnych oraz przeglądów teatralnych. Współpracuje i współpracowała m.in. z Zagłębiowską Sceną Muzyczną,Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego z Zamościa,Nyską Orkiestrą Kameralną,Ryszardem Poznakowskim czy Teatrem Plejada z Krakowa. Obecnie wraz z zespołem koncertuje z 7-ma recitalami piosenki poetyckiej, aktorskiej,filmowej,rockowej i musicalowej. Recital z muzyką filmową pt. „Na Srebrnym Ekranie” został objęty Patronatem Honorowym przez Krzesimira Dębskiego. Właścicielka Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu „VoicePless” : ( www.voicepless.pl ). Jej uczniowie zdobywają nagrody na najważniejszych festiwalach w Polsce, jak również odnoszą sukcesy w programach telewizyjnych,takich jak : „Szansa na Sukces”,”X Factor” czy The Voice of Poland”. Prowadzi na terenie całego kraju warsztaty wokalne oraz warsztaty z zakresu prawidłowej emisji i higieny głosu mówionego,przeznaczone dla osób pracujących głosem. Współpracuje również z firmami lektorskimi oraz telewizjami gdzie podkłada swój głos m.in. do reklam.
 
 

Archiwum

Pelplin - Miasto z duszą
Świetlica w Lignowach Szlacheckich
Kalendarz imprez
Oferta edukacji artystycznej 2017/2018
Newsletter
facebook
Karta Dużej Rodziny
Radio Głos
TV Pelplin
Program
Program
Patriotyzm jutra
Erasmus +
Kociewie
Miejska Biblioteka Publiczna
Eurodesk
BIP