MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 19 stycznia 2018 r.
Zapowiedzi wydarzeń kulturalnych

Powrót

2018-01-23 Kino objazdowe w Pelplinie

23 stycznia 2018 r. w Pelplinie zagości kino objazdowe VISA. Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie na najnowsze ekranizacje.

Repertuar:

  • Godz. 10:00 - „Magiczna zima Muminków”
  • Godz. 11:45 - „Magiczna zima Muminków”
  • Godz. 13:30 – „Na skrzydłach orłów”
  • Godz. 16:15 – „Paddington 2”
  • Godz. 18:30 – „Atak paniki”
  • Godz. 20:30 – „Gotowi na wszystko. Exterminator”

Cennik podstawowy:

  • Bilet normalny 2D: 16 zł
  • Bilet ulgowy 2D: 14 zł (szkolny, studencki, seniora, rodzinny)
  • Bilet grupowy 2D (seanse w środku tygodnia, do godziny 13:30, grupy powyżej 15 osób): 12 zł

Bilety do nabycia w dniu seansu.

 

Informujemy, iż uruchomiono rezerwację telefoniczną biletów na seanse przeprowadzane w Pelplinie

Widzowie mogą dzwonić pod numer: (22) 357 78 00

Rezerwacje telefoniczne przyjmowane są w dni od pn-pt (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy i tzw. długich weekendów) w godzinach 10:00 – 15:00. 

 

 

MAGICZNA ZIMA MUMINKÓW - GODZ. 10:00, 11:45

Animowany, familijny, komedia 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O. czas trwania: 80 minut.

Muminków nikomu przedstawiać nie trzeba, to kultowe postacie, na których przygodach wychowują się kolejne pokolenia. Na fanów Muminków czeka wyjątkowa niespodzianka. Na gwiazdkę w kinach zadebiutuje film „Magiczna zima Muminków”. A to nie koniec niespodzianek – w filmie usłyszymy m.in. Piotra Fronczewskiego, który jest narratorem zimowej opowieści, Macieja Musiała, który wciela się w postać Muminka, Natalię Kukulską (jej głosem przemówi Mamusia Muminka) oraz Macieja Stuhra (Tatuś Muminka).

Zwiastun MAGICZNA ZIMA MUMINKÓW

 

 

NA SKRZYDŁACH ORŁÓW - GODZ. 13:30

Biograficzny, dramat, religijny, ograniczenia wiekowe: od 12 lat, czas trwania: 108 minut.

Film pod patronatem Katolickiej Agencji Informacyjnej (KAI). Prawdziwa historia Erica Liddella (JOSEPH FIENNES), szkockiego lekkoatlety, dwukrotnego medalisty olimpijskiego, który swoje życie poświęcił Bogu.

Ujmujący skromnością Eric Liddell jest Utalentowanym graczem rugby i świetnym biegaczem. W 1924 roku podczas igrzysk olimpijskich ustanawia nowy rekord świata na 400 m. Jednak nie kontynuuje kariery sportowej, ale wyjeżdża do Chin jako misjonarz, gdzie nieprzerwanie niesie pomoc potrzebującym i uczy chińskie dzieci. „Na skrzydłach orłów” to poruszająca historia wspaniałego sportowca, którzy przyniósł chwałę swej ojczyźnie i Bogu, pozostając przy tym skromnym i dobrym człowiekiem. „Wierzę, iż Bóg stworzył mnie według planu, lecz także uczynił mnie bardzo szybkim”.

Zwiastun NA SKRZYDŁACH ORŁÓW

 

 

PADDINGTON 2 - GODZ. 16:15

Familijny, komedia 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., czas trwania: 103 minuty.

Druga część szalonych i zabawnych przygód uroczego misia, którego pokochały dzieciaki i dorośli na całym świecie!

Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! Nie sądźcie misia po pazurach.

Zwiastun PADDINGTON 2

 

 

ATAK PANIKI - GODZ. 18:30

Czarna komedia PL, ograniczenia wiekowe: od 13 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 100 minut.

Obsada: Artur Żmijewski, Dorota Segda, Magdalena Popławska, Grzegorz Damięcki, Bartłomiej Kotschedoff, Aleksandra Pisula, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Nicolas Bro, Julia Wyszyńska, Adam Nawojczyk, Roman Gancarczyk, Anna Romantowska i inni. Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie.

Oficjalna strona filmu: https://www.atakpaniki.pl

Facebook: https://www.facebook.com/AtakPaniki/

Zwiastun ATAK PANIKI

 

 

GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR - GODZ. 20:30

Komedia PL, ograniczenia wiekowe: od 12 lat, czas trwania: 118 minut.

Najnowsza komedia producentów obsypanych nagrodami filmów: „OSTATNIA RODZINA” i „CARTE BLANCHE”. Reżyseruje Michał Rogalski („Letnie przesilenie”, „Przepis na życie”) na podstawie scenariusza napisanego wspólnie z Przemysławem Jurkiem.

„GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR” oparty jest na przebojowej sztuce teatralnej. „Świetnie napisana komedia”, „Publiczność domagała się bisów!”, „Świetna zabawa!” – zachęcały recenzje po stołecznej premierze. Film jest pełną humoru przewrotną opowieścią o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości i przyjaźni, wystawionej na próbę w obliczu rosnących ambicji. W roli lidera muzycznego zespołu zarówno w kinie, jak i w teatrze – PAWEŁ DOMAGAŁA. Partnerują mu frontman zespołu Coma – PIOTR ROGUCKI, KRZYSZTOF CZECZOT, czyli niezapomniany Zupa z „Pitbulla. Nowych porządków” Patryka Vegi oraz PIOTR ŻURAWSKI („Kamper”, „Bodo”). W kobiecych rolach m.in.: gwiazda hitu „Planeta Singli” AGNIESZKA WIĘDŁOCHA, ALEKSANDRA HAMKAŁO („7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Disco Polo”) oraz DOMINIKA KLUŹNIAK („Wkręceni”, „Lejdis”), DOROTA KOLAK („Chce się żyć”, „Konwój”)  i ANNA TERPIŁOWSKA („Obce niebo”, „Ambassada”).

Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie – chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy, a wszystko to pod szyldem zespołu o złowieszczo brzmiącej nazwie: EXTERMINATOR. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu, Marcyś (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Trzeci z mężczyzn, basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce pianki poliuretanowej i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty – Cypek (Sebastian Stankiewicz) – wyjechał zarabiać za granicę. Pewnego dnia powracają dawne wspomnienia – pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką Exterminatora ze starych czasów. Obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile dogadają się i doprowadzą do reaktywacji zespołu. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a wieloletnia przyjaźń i związki z kobietami poddane zostają prawdziwej próbie. Pikanterii całej sytuacji dodają: pojawienie się szalonej koleżanki Makara ze szpitala, Julci (Aleksandra Hamkało) oraz konflikt z liderką miejscowego zespołu Wisienki, Ziomecką (Dorota Kolak). A tymczasem zbliża się wielki koncert…

Zwiastun GOTOWI NA WSZYSTKO. EXTERMINATOR


Archiwum

Pelplin - Miasto z duszą
Świetlica w Lignowach Szlacheckich
Kino w Pelplinie
Ferie zimowe 2018
Kalendarz imprez
Oferta edukacji artystycznej 2017/2018
Newsletter
facebook
Karta Dużej Rodziny
Radio Głos
TV Pelplin
Program
Program
Patriotyzm jutra
Erasmus +
Kociewie
Miejska Biblioteka Publiczna
Eurodesk
BIP