MOK Pelplin, Miejski Ośrodek Kultury
Dzisiaj jest 04 grudnia 2021 r.
PROW 2007-2013

Powrót

2012-02-12 "Zatrzymać czas"- wystawa fotografii w Ośrodku Kultury
W piątek,10 lutego 2012 odbyła się wystawa fotograficzna pt.: " Zatrzymać czas...". Wystawa uwieńczyła projekt zrealizowany w ramach operacji "Zatrzymać czas - warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Pelplin" dofinansowanej w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW 2007-2013.
Młodzież uczestnicząca w warsztatach pracowała techniką cyfrową, fotografując miasto i ich mieszkańców. Warsztaty miały na celu udoskonalenie umiejętności fotografujących w dziedzinie fotografii dokumentalnej i osobistej, wyrażającej własne wizje artystyczne.
 
W galerii zawisło 20 fotografii autorstwa młodzieży z gminy Pelplin. Były to zdjęcia, które uczestnicy warsztatów zrobili głównie podczas zajęć prowadzonych w Ośrodku Kultury. Ponadto swoje zdjęcia zaprezentowali fotograficy tacy jak: Krzysztof Korczak, Roman Hudzik i Piotr Hibner.
 
Oficjalne otwarcie wystawy nastąpiło o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wernisaż poprowadził pan Wiesław Świtała. Uroczystość uświetnił występ Nikoli Fredy, uczennicy z Zespołu Szkół nr 2 w Pelplinie, laureatki ubiegłorocznego Gminnego Konkursu Wokalistów.
Podczas piątkowego spotkania uczestnikom warsztatów wręczono pamiątkowe dyplomy oraz upominki w postaci fotokubków. Po części oficjalnej zaproszeni goście, wśród których byli rodzice, przyjaciele i nauczyciele, przystąpili do zwiedzania wystawy.
Dla wszystkich organizatorzy przygotowali gorące napoje i słodki poczęstunek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

foto. Izabela Szweda

 
 
 

Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie
BIP
Polityka prywatności MOK Pelplin
Deklaracja dostępności cyfrowej i architektonicznej MOK Pelp
facebook
Newsletter
30. Finał WOŚP
Klub Młodzieżowy w Pelplinie
LOWE Pelplin
Pelplin - Miasto z duszą
100-lecie powrotu Pelplina do odrodzonej Polski
Historyczny Pelplin
Miejska Biblioteka Publiczna
Kociewie
www.kociewie24.pl
Radio Głos
TV Pelplin
Eurodesk